O NAS


Dobrosława Kucharzak - trener CrossFit LVL 1, zawodniczka CrossFit, Srebrna Medalistka Mistrzostw Polski Seniorek w Dwuboju w 2017r., Srebrna Medalistka Mistrzostw Polski Seniorek w Trójboju w 2016r. Specjalizuje się w podnoszeniu ciężarów oraz treningu zawodniczym CrossFit.

 
Piotr Świerkocki - trener CrossFit LVL 2, trener CrossFit Mobility oraz zawodnik CrossFit. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na mobilność swoich podopiecznych, bez tego elementu reszta treningu siłowo-kondycyjnego jego zdaniem może przynieść więcej szkód niż pożytku. Wierzy w to, że praca u podstaw - usprawnianie ma realny wpływ na jakość życia.

 
Jędrzej Popielarz -  trener CrossFit LVL 1, instruktor narciarstwa, nurkowania oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. W klubie pełni rolę managera oraz organizatora imprez dla klubowiczów. 

 
Jadwiga Jędrzejewska - trener z 5 letnim doświadczeniem. Rozpoczęła od fitnessu oraz trójboju siłowego, a następnie w Danii ukończyła specjalizację CrossFit na Gerlev Sport Academy. Zajmuje się również treningami: na trenażerach równowagi - Trickboard, high intensive, Organic Flow (naturalnych wzorców ruchowych), stretching z elementami jogi, ćwiczeniach na zdrowy kręgosłup oraz jest certyfikowanym instruktorem Fitness i Less Mills.

 
Joanna Gracz – trening CrossFit połączony z praktykowaniem jogi uważa za idealny balans między fizyczną aktywnością, a równowagą ducha.W klubie prowadzi zajęcia jogi ukierunkowane na poprawę ruchu i mobilności potrzebnych w treningu CrossFit.